{Vichekesho} – Hivi yesu atarudi kweli?


SOMA KICHEKESHO HIKI HAPA

 http://vichekesho.tanzaniasite.com/2012/07/26/vichekesho-hivi-yesu-atarudi-kweli-2/

VICHEKESHO HIVI VYOTE NA VIPYA VINAENDELEA KUCHAPISHWA KATIKA TOVUTI YETU YA http://vichekesho.tanzaniasite.com/

USIKOSE KUJISAJILI UPYA ILI KUENDELEA KUPATA VICHEKESHO KWA EMAIL

VICHEKESHO KWA EMAIL

13 comments on “{Vichekesho} – Hivi yesu atarudi kweli?

  1. My accomplice and I really loved reading this weblog post, I was just itching to know do you commerce featured posts? I’m always trying to find somebody to make trades with and merely thought I might ask.

  2. I blog quite often and I genuinely thank you for your content.
    This article has truly peaked my interest. I am going to take a note of your site and keep checking for new information about once per week.

    I opted in for your Feed too.

  3. Pingback: {Vichekesho} Vichekesho vya kiswahili Vikali | Cheka Vichekesho

  4. masai mmoja alikwenda Dar kwa bahati mbaya alipofika alibanwa na haja kubwa pindi anaelekea chooni akakutana na kundi la mateja masai akaambiwa huku Dar ni wezi wasije wakakuibia alicho kifanya masai kaenda porini kajisaidia alipoamka akatahamaki she Dar wesi ameiba mbaka mafi kumbe siku hiyo alivaa chupi yalibaki kwenye chupi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s